Обговорити проект


  Прикріпити фото проекту, яке сподобалося (необов'язково)


  Картини, сувеніри, декор моху – модний інтер'єр з натурального Матеріали
  Використання натуральних матеріалів в декорі приміщень завжди актуально – адже озеленення може по-справжньому відродити навіть Звичайна кімната. Оригінальні картини з моху створять красиву і гармонійний інтер'єр, принесе індивідуальність в декор і Комфорт. А ще вони «включать» правильний настрій і розкажуть гостям про що власники цієї квартири стежать за модними тенденціями в дизайні.
  Які композиції з моху можна купити в студії Зеленка?

  Ми пропонуємо готову продукцію з натуральних матеріалів та виготовлення декоративних виробів на замовлення. Наші дизайнери працюють використовувати ягель, сфагнум, лісовий мох, рослини і квіти, деревину і кора дерев, сукуленти і навіть камені. Тут ви можете купити:

  • панелі на стіні;
  • сувеніри;
  • килимки;
  • фоторамки;
  • кульки;
  • композиції в горщиках;
  • дерева зі стабілізованих рослин;
  • мох фітокартилі.

  Галерея наших декороутворюючих робіт

  Стабілізований мох в інтер'єрі квартири: як вибрати декор

  Геометрія простору. Чим менше розмір кімнати, тим менше розміру панелі, фарбування або горщика з мохом. Купити 2-3 об'єктів і помістити їх в кімнату далеко один від одного – вони буде грати роль яскравих плям, відволікаючи увагу від низьких стелі або невдале планування. Але не перестарайтеся: багато невеликі композиції і вироби створять непотрібний ефект строкаті.

  Подивіться, як чудовий стабілізований мох виглядає в інтер'єр невеликих кімнат і величезних павільйонів – фото наших роботи переконають вас, що такий декор стане блискучим рішенням для будь-якого простору.

  Центр композиції. У маленькій кімнаті такий центр повинен побути на самоті, а в просторих приміщеннях – складаються з 2-3 островів, в якому будуть сконцентровані предмети декору з семантичним Єдності. Він може бути різним за розміром, формою і кольором картини, панно та столові композиції, які разом створюють гармонійний ансамбль.

  Колір. Якщо дизайн кімнати виконаний в нейтральному Тони, додайте кілька яскравих декоративних плям. Навпаки: для кольорових стін і меблів, стриманих панелей, композицій і Мохові картини, які врівноважують сміливі кольори. Інтер'єр контраст завжди в моді, і це незмінно свідчить про відмінний смак господарів.

  У нашому магазині ви можете купити 22 яскравих відтінки стабілізований мох, 5 з них зелені. Дивіться також у нижній частині сторінки! Напевно, один з них ідеально впишеться в ваш інтер'єр.

  Стиль. Строгий інтер'єр – стриманий декор. Грайливий прикраса – помітні картини та панно стабілізованого моху жирні кольори. При цьому компетентні комбінації ніхто не відміняв – адже еклектика в дизайні актуальна як ніколи!

  Розташування джерела світла. Світильники підкреслять текстура композиції з моху і створення красивих тіней – потрібно просто правильно розташувати їх, або розмістити декор на поверхні, який найбільш сприятливо освітлений. У нашій студії ви можете купити виготовлений на замовлення виріб з підсвічуванням – тоді ваш декор буде виглядати максимально ефектно, де б ви не знаходилися Встановлені.

  Створіть власну природну екосистему у своїй кімнаті – оазис , в якому ви будете відпочити від бетонних джунглів Велике місто. Створіть щось унікальне за текстурою, формою та кольором простір, що нагадує величезні простори високогір'я і соковита зелень тінистих лісів. Тим більше, що догляд за панеллю або картина стабілізованого моху зовсім не складна: Ягель відштовхує пил і вже багато років не втрачає свіжості і насичення Колір. Це майже вічна прикраса, яка буде великою. подивіться в офісі, на кухню і навіть у ванній кімнаті!

  У нашій студії ви можете придбати екологічний декор, який Зробить ваш інтер'єр елегантним і сучасним. Без кітчу і строкатий. Завітайте до нас до Києва, на вулиці Тарасівській, 14. Подивіться на наші живі панелі моху на стіні, і виберіть шматочок, Який стане по-справжньому "вашим". Потрібна порада або порада? Наші дизайнери до ваших послуг! Зрештою, їх робота полягає в створенні Краса, яка підходить саме вам.