Обговорити проект


  Прикріпити фото проекту, яке сподобалося (необов'язково)


  Листи, логотипи, написи з моху
  Ви коли-небудь замислювалися, що може зробити вашу послугу або продукт виділяється? Сотні аналогів? Що може привернути увагу потенційних клієнтів до вашого магазину, кафе або салону краси? Звичайно, ви Здогадалися: грамотна реклама. У студії Зеленка можна замовити реклама моху – оригінальні вивіски, логотипи, банери, величезні плакати та окремі листи з натурального матеріалу. Гарантія: такий рекламний хід не залишиться непоміченим!
  Що повинна робити ефективна реклама?

  Привертайте увагу, викликайте позитивні емоції та заохочуйте Покупки. Наприклад, листи з моху – результати їх використання вам Ви можете подивитися на цю сторінку, в прикладах робіт.

  Які б цілі ви не поставили перед собою, і незалежно від того, який тип реклами використовується, в студії Зеленка вам запропонують оригінальні ідеї для Максимальна ефективність вашої маркетингової стратегії.

  Реклама від моху: що саме ми пропонуємо
  • Готові рішення екоконструкцій зі стабілізованого моху. Ми маємо є заготовки для оформлення вивісок, логотипів, листів з моху, від з яких ми створимо ваш бренд. Параметри оформлення вироби сувенірної та подарункової групи: столові композиції, продукція декор та інші вигадки, які прикрасять офіси ділових партнерів, і нагадає вам про бренд.
  • Унікальні композиції, адаптовані до вашого бізнесу та Замовлення бувають різні. Деякі клієнти хочуть організувати безперервний вертикальний озеленення офісні приміщення, і ми раді зробити цю роботу, орієнтуючись на особливості планування, висоту і ширину стін, інші вихідних даних. Інші замовляють рекламні банери для внутрішніх реклами, із зазначенням різних розмірів і змісту (в деяких випадках за запитом отримуємо величезні кольорові панелі, на яких ми ми справедливо називаємо їх витворами мистецтва).

  Чому ми це говоримо? Тому що, щоб описати повний список наших продукти та послуги неможливі – вони щодня поповнюються новими ідеями дизайнери і побажання клієнтів. З цієї причини ми не Ми сумніваємося, що зможемо реалізувати Ваше замовлення!

  А тепер кілька слів про те, як співпраця з нашими Студії. Ви говорите, що ви хочете бачити на виході. Ми уважно слухайте, і при необхідності приходьте до свого офісу (магазин, салон, кафе). Ми вивчаємо особливості Вашого бізнесу та промисловості в в цілому, історія бренду та цільова аудиторія. 1-2 дні після ми надішлемо вам візуалізацію на вашу електронну пошту – наші ідеї для про створення рекламної продукції з використанням стабілізований мох. Після узгодження проекту ми виробляємо дизайн макета, а потім втілюємо його в готовому виробі: вивіски, логотип або листи з моху.

  Талановитий німецький рекламодавець Вальтер Шенерт сказав, що наявність рекламних ідей набагато краще, ніж наявність реклами Мільйон. Приходьте за ідеями до нас, до студії Зеленка в Києві! Дуже скоро ви переконайтеся, що наша реклама моху є вашою конкурентоспроможністю без високих фінансових витрат. Це пам'ятний образ без нав'язливість – з позитивними емоціями ваших клієнтів, клієнтів та Гості.

  Всі кольори доступні.