Обговорити проект


  Прикріпити фото проекту, яке сподобалося (необов'язково)


  Екостиль
  Екостайл – острів дикої природи в джунглях великого Місто.

  Екостайл – наймодніший напрямок в дизайні інтер'єру останніх Років. А все тому, що він найкраще підходить для жителів. великі міста, які бажають облаштувати свої будинки для комфортного відпочинок і порятунок від міських стресів.
  Що таке еко-стиль?

  Екостиль – це створення природного середовища в людському житлі. Метод дизайну інтер'єру, в якому тільки натуральні, нешкідливі і гіпоалергенні матеріали.

  В еко-стилі прикрасити фотозони, вітрини салонів, магазинів і навіть весілля! Тільки уявіть: зал для весільної церемонії, прикрашений натуральні матеріали! Урочисто і мирно – ідеально Початок нового життя.

  Кольори, матеріали та техніка еко-стилю

  В еко-стилі панують кольори дикої природи з переважанням світла відтінки: білий, пісочний і світло-сірий. Для контрасту Вибирайте шоколад і чорний. Акценти розміщуються за допомогою природні відтінки синього і зеленого.

  Вибір матеріалів для облаштування квартири в еко-стилі представляє Це величезне поле для уяви. Ви можете використовувати дерево, камінь, глина, скло і натуральні тканини.

  Стіни можна фарбувати водними або вапняними фарбами, обробка паперовими шпалерами без малюнка, дерев'яними панелями або пробки, штукатурка, матова однотонна плитка і навіть камінь. На дерев'яні балки будуть відмінно виглядати на стелі, а на підлозі – паркетна або кам'яна плитка.

  Меблі вибирають з дерева і ротанга, зі скла, мармуру і кам'яні стільниці. Для оббивки відмінно підбирають покривала і штори груба білизна, шерсть, вибілене полотно, бавовна, рогівка і мат.

  Обрамлені фотографії, квіткові горщики, вази та картини

  Всі ці гвізи здатні перетворити найпростіше приміщення, Надати їй неповторний стиль і індивідуальність.

  Стильоутворюючий акцент екологічного інтер'єру: рослини. Якщо знати, як і люблять доглядати за кімнатними рослинами, вибирайте квіти в глиняних горщиках. Якщо немає часу на догляд або не хочеться Возитися з примхливими кольорами, використовуйте декор від стабілізований мох: картини, панно і вертикальний озеленення.

  Екостіна Еко-стіна – один з наймодніших трендів екологічний дизайн інтер'єру. Це міцна стіна стабілізований мох, який виглядає ефектно і гармонійно в будь-яка кімната: на кухні, у вітальні і навіть у ванній кімнаті. Переваги екостінної очевидні: вона виглядає стильно і естетично, але при цьому, на відміну від кімнатних рослин, не вимагає догляду.

  Правила еко-стилю
  • Вибирайте однозначні тони, прості лінії, форми і комбінації. Зрештою, в Природі немає місця для претензійності.
  • Заощаджуйте якомога більше світла. Для цього використовують на стінах і стельові матеріали світлих відтінків, використовуйте додаткові джерела освітлення.
  • Прагніть до практичності. Предмети інтер'єру повинні не тільки відповідають обраному стилю – вони повинні бути комфортними в Використання.
  • Застосовуйте сучасні технології, які допомагають захистити навколишнього середовища.

  Хочете прикрасити будинок, квартиру або офіс в еко-стилі? Ніхто обов'язково зробіть ремонт і повністю змініть інтер'єр! Почніть з кілька деталей, які створять правильний настрій. Тримайся стінова панель з моху, покладіть на диван кілька лляних подушок і купити журнальний столик з дерева – щоб його було видно малюнок з дерева. Ви побачите: ці речі змінять простір, вони це зроблять більш спокійний і пристосований для релаксації.

  Всі кольори доступні.