Обговорити проект


  Прикріпити фото проекту, яке сподобалося (необов'язково)


  Гнучкі панелі
  Чверть години – скільки часу вам знадобиться, щоб отримати Панель з коробки і приклейте на стіну. Тепер ви можете захоплюватися результати і хвастощі про оновлений інтер'єр друзям. Тому що гнучкі панелі моху подарують нове життя будь-кому кімната, будь то крихітна кухня або відкритий офіс.
  Особливості пристрою гнучких панелей стабілізованого моху

  Підкладка панелі – легкий і гнучкий пробковий матеріал. Він відмінно згинається, але не деформується. Легко вирізати і Прикріпити до будь-якої поверхні. Приклеєний до субстрату стабілізований мох.

  Головною перевагою продукту є його ефективність з точки зору порівняно з вертикальним озелененням на всій стіні. 1-2 достатньо панелі на стіні, щоб повністю оновити інтер'єр приміщення, зробити його більш актуальним і модним.

  Так, що є стіна! Гнучкі панелі прикрашають колони і навіть Куля. Це ідеальна прикраса для житлових і офісних приміщень. Вишуканий, але не претензійний. Модно, але не кричущий. Бо вироби з натуральних матеріалів ніколи не будуть кітч – вони принести красу, спокій і позитивні емоції.

  Гнучкі панелі стабілізованого моху в студії Зеленка

  Готові гнучкі панелі зі стабілізованого моху ви можете купити в нашої студії. Розміри виробу: 30×30 см, а вага – загальна 0,5 кг. Їх легко приклеїти до стіни самостійно. І що найкраща частина: вони послужать справжньою прикрасою кімнати 5-10 років. Як це можливо? Сучасні технології Ягель стабілізації дозволяють отримати міцний і красивий кінцевий продукт. Ми поговоримо про те, як це буде працювати далі.

  Уявіть, що ви ріжете в саду і кладете у вазу з водою Красива квітка. З еластичним стеблом і ніжними пелюстками насичений колір. Квітка харчується водою 3-4 дні, а потім починається згасання. Таким чином, харчування, яке йому дає звичайна вода, досить, щоб свіжий погляд протягом декількох днів. Якщо замінити води спеціальним сольовим розчином, який буде живити мох, термін за кілька днів можна продовжити до 10 років. І в той же час Ягель не втратить свій зовнішній вигляд і не зажадає додаткового догляду. Звичайно, якщо виготовлений з дотриманням технології стабілізації. Саме такий мох використовує студію Зеленка для виготовлення стінових панелей з Стабілізований мох: регулярний, красивий і довговічний.

  Для створення панелей ми використовуємо тільки сертифіковану сировину

  Протягом багатьох років ми співпрацюємо з надійними європейськими постачальниками, які виробляють високоякісний стабілізований мох. По саме тому наші панелі тривають роками, і в той же час виглядають як новий!

  Але якість і доступна ціна – це ще не все, що ми гарантуємо. В асортимент магазину – десятки кольорів для створення реального Шедеври. Можна купити кілька панелей різних відтінків зелений або замовити кольоровий виріб. Стилізуємо панель ягеля під репродукцією улюблених картин і дитячих плакатів з героїв мультфільмів. Звичайний мох дарує нашим дизайнерам Величезні можливості для творчості! Дивіться приклади їх роботи, Напевно, у вас будуть цікаві ідеї для майбутньої картини.

  Гнучка панель від студії Зеленка може стати дивовижним подарунком

  До речі, 30% наших клієнтів купують панелі в подарунок, А потім поверніться до нас, купіть продукт для себе. Бо незважаючи на зайнятість, клопоти і стрес, ми всі хочемо прийти до затишний і елегантний будинок. Робота в красивому офісі, атмосфера в якому схильний до продуктивної роботи і творчості. Іншими словами, Щоб побачити красу навколо себе.

  Якщо ви проживаєте в іншому місті, зробіть замовлення по телефону або сайт, і отримати свою красу в 2-3 днів. Вона прийде в бренді картонна коробка. Такий матеріал не деформується з часом Транспортування і надійно захищає продукт від можливих пошкоджень.

  Всі кольори доступні.