Обговорити проект


  Прикріпити фото проекту, яке сподобалося (необов'язково)


  Продаж моху
  Ціна моху:
  1 м210500 грн.
  500 г – 600 грн.
  1 кг – 1200 грн.
  Все просто: купити стабілізований мох і прикрасити приміщення на 10 років.

  Гіпоалергенний і пиловідштовхувальний декоративний елемент, який не втрачає свого зовнішнього вигляду протягом 10 років. Вертикальні стіни, картини і панно, вивіски, логотипи і написи… Виберіть потрібний відтінок і купити стабілізований мох – відмінне рішення для досягнення будь-яких цілей, будь то реклама для залучення клієнтів або створення нового інтер'єру для вашої кухні.

  3 причини купити ягель у нас
  • Всі товари мають сертифікати якості. Це відповідає очікуванням покупців і Зберігає відмінний зовнішній вигляд протягом 5-10 років. Термін служби залежить від способу стабілізації. Чим довше триває ягель, тим вище його ціна.
  • У нас ви можете купити мох оптом і в роздріб. Студія Зеленка пропонує дійсно вигідні умови покупки – адже мінімальна вага товару, який ви можете купити у нас – всього 100 г. Цього достатньо, щоб створити невеликий корабель. Для того, щоб зробити малюнок або панель, вам знадобиться 500 г ягеля.
  • Можна вибрати: 26 кольорів норвезького ягеля (зелений, білий, синій, сірий, коричневий, червоний, жовтий, фіолетовий…); різні види фундаментів для створення панелей; кілька видів стабілізації і саме кількість сировини, які вам потрібні.
  Але це ще не всі причини купувати у нас мох для інтер'єру.

  Є ще одна – безкоштовна консультація. Наш дизайнери детально пояснять, як працювати зі стабілізованим ягелем для створення шикарного продукту – справжній виставковий зразок, Зроблено своїми руками. Ви отримаєте кілька супер корисних лайфхаків від професіоналів і 3 відеоінструкції, які будуть корисні в процесі роботи.

  Всі кольори доступні.