Обговорити проект


  Прикріпити фото проекту, яке сподобалося (необов'язково)


  Майстер-клас від студії Зеленка
  Любить вчитися чомусь новому і любить створювати красу за допомогою власного Руки? У нас є чудова пропозиція! Взяти участь у майстер-клас від студії Зеленка і навчитися робити дивовижні вироби зі стабілізованого моху! Кожен учасник отримає від нас Подарунок: ви зробите в майстерні продукт до вашого дому!
  Що ми пропонуємо?

  Запрошуємо вас приїхати і під керівництвом досвідченого майстра Створіть свій власний шедевр. Готовий продукт буде чудовим прикраса в будь-якому інтер'єрі, будь то вітальня, вітальня або кухня. І дуже скоро ця прикраса буде стояти у вашій Дім!

  Ми присвятимо вам всі тонкощі фіксації рослин, розповімо, як правильно про це подбати і зверніть увагу на типові помилки, які недосвідчені дизайнери дозволяють при створенні декорацій з Ягель. І, звичайно, ми дамо вам готовий продукт, який ви Ви зробите це самі! До речі, за ті ж гроші можна купити аналогічний продукт зі стабілізованим мохом в нашому Студії. Але навчитися робити це самостійно набагато цікавіше, Справді?

  Ціни на індивідуальні майстер-класи:

  Картини розміром 16х16см – 600 грн.

  Картини розміром 40х40см – 2400 грн.

  Картини розміром 55х55см – 3000 грн.

  Зверніть увагу: за цю вартість ви дізнаєтеся, як зробити продукт і Візьми його з собою.

  Купити сертифікат для друга

  До речі, такий майстер-клас стане відмінним подарунком для творчих людей. натур. Здивуйте друга або кохану людину – купіть для них подарунковий сертифікат на майстер-класи від студії Зеленка! Ми ми пропонуємо сертифікати за цінами, подібними до описаних подій: 600, 2400 і 3000 грн

  Подайте заявку зараз! Приходьте з дітьми і робіть Цей день цікавий і пізнавальний. Багато веселощів і Чудовий подарунок своїми руками гарантований! І навіть якщо ви тривалий час в дизайнерському бізнесі, напевно, ви відкриєте для себе нові нюанси, що допоможе створити ще крутіше і оригінальніше!

  Всі кольори доступні.