Обговорити проект


  Прикріпити фото проекту, яке сподобалося (необов'язково)


  Дизайн-студія ЗЕЛЕНКА

  стабілізований мох

  Наша робота є яскравим доказом того, що мох в інтер'єрі здатний створити оригінал стиль і затишок у будь-якій кімнаті.

  Чому студія Зеленка?

  Студія Зеленка – визнаний лідер у сфері озеленення стабілізований мох. Нашими клієнтами є відомі бренди та просто цінителі краси, якості і стилю. Запрошуємо на все Українські виставки та фестивалі, де ми беремо участь у Велике задоволення і вдячність за вибір нас!

  Товари від студії Зеленка можна придбати не тільки у нас, але і на сайті в Епіцентрі.

  Переваги стабілізованого моху

  Скандинавський Мосс Ягель – природна рослина, родом з Північна Європа. Його використання в оформленні приміщень це було зовсім недавно відкриття і дозволило оновити дизайн Не сто похмурих кімнат. Сьогодні структуровані та стабілізовані рослини – це новий рівень декорування, оскільки вони не втрачають своєї зовнішньої привабливості і не вимагають Догляд. Стабілізований Джагель Мосс для вашого будинку великий рішення, якщо ви хочете принести щось нове в інтер'єр.

  Нашими клієнтами

  Відгуки наших клієнтів

  02.02.2021
  Марина
  Клієнт
  Шановна команда студії Зеленка! Дякуємо за плідну співпрацю! Грамотна і детальна консультація, швидке виконання замовлення, якісне продукт – ми повністю задоволені! Дуже вам дякую!
  07.04.2021
  Євгенія Дудченко
  Клієнт
  Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями від студії Зеленського. Я купую у них мох не вперше, я дуже задоволений якістю. Дякую співробітникам студії Зеленка за ефективність, професіоналізм за допомогою і за порадою. Дякуємо вам за дивовижний мох, який піднімає так багато. Настрій. Щиро бажаю успіхів і процвітання вашій студії!
  16.01.2021
  Дмитро Дерновій
  Клієнт
  Ми працювали з компанією близько місяця тому, замовили озеленення інтер'єру з використання моху. Якось ми побачили щось подібне від друзів, і я хотів. І не тільки з належний рівень професіоналізму, а й велика частка творчості. Саме тому після завершення роботи Минулий тип інтер'єру просто невпізнанний. Також на бюджет вийшло досить добре, рекомендуємо.
  07.12.2020
  Дмитро Коваленко
  Клієнт
  Відмінна студія, допомогла прикрасити офіс, трансформувала його мох. Це йти ефектно співробітники замислються про такий інтер'єр і будинок. Дійсно універсальний стиль. Дякую Чудово підходить для вашої роботи!
  07.06.2020
  Віталій Кузьмін
  Клієнт
  Ми з дружиною задавали собі питання про прикрашання свого заміського будинку. 1 і z точки був – озеленення моху. Друзі відвідали студію "Зеленка". Ми були приємно здивовані! Приємний і привітний персонал, відмінний вибір і головне ціни не кусаються. Залишилися тільки приємні. Враження!
  28.04.2020
  Аліна Машкова
  Клієнт
  Швидке спілкування, доставлений мох в будинок в обумовлений час.
  09.02.2020
  Кирило Данилюк
  Клієнт
  Зараз екологічна тема в моді більше, ніж будь-коли. Після розширення нашого офісу, на загальних зборах було вирішено, що необхідно якось додати природних кольорів. Спочатку вони думали змусити все. Квіти. Але це було дуже банально. Ми звернули увагу на цю компанію. 3D стіна з мохом виглядала дуже добре милий і сучасний. Плюс напис нашої компанії на цій стіні виглядає дуже круто.
  27.02.2021
  A D
  Клієнт
  Якісно, швидко, допомогли з вибором кольору – тільки позитивні враження
  11.10.2020
  Анна Тоннова
  Клієнт
  Ми дуже задоволені роботою, яку співробітники студії зробили для нас!!! Швидко якісно, а головне, вони враховували всі побажання і створили неординарний шедевр. Дякуємо за вашу роботу, нестандартні ідеї та рішення!!! Ми рекомендуємо його всім)